Wedstrijdverslag BVB 3/01/2025 KBC Kortemark - PL Drongen 5-6

Nipte winst voor Pervélo-Ligier

KBC Kortemark - PL Drongen was dé topper in de 8ste finales van de Beker van België, een verplaatsing die nooit als makkelijk staat omschreven.

Het werd een boeiende topper waarin onze jongens telkens een kleine voorsprong namen maar waarop de bezoekers telkens gepast reageerden. In het 1ste kwart waren Bjorn Caryn en Vaneekhoute de doelpuntenmakers (1-1). In het 2de kwart scoorden Lorenzo Berwouts en Jesse Brouwers voor de bezoekers en opnieuw Vaneekhoute en Bonte voor de thuisploeg (3-3). Ook in het 3de kwart blijven de bordjes gelijk met dezelfde doelpuntenmakers voor beide ploegen.

De slotact kondigde zich dan ook bijzonder spannend aan en een afgeweken schot van Kjell Vandevyvere besliste de wedstrijd in het voordeel van de bezoekers (5-6). In de volgende ronde nemen we het thuis op tegen AZ77 Maldegem A (14 feb).


“ Voetbal speel je met je hoofd, want de bal is vlugger dan je benen. ”

- Johan Cruyf -